درباره ما

 

تمیس شور - Tamiss Shoor

 

شرکت تولیدی، دانش بنیان علم باوران آفتاب لرستان تولید کننده محصولات و تکنولوژی در صنعت ضدعفونی کننده ها و شوینده ها می باشد. این شرکت قادر است طیف وسیعی از محصولات مرتبط با افزایش ایمنی بهداشتی را تولید و به بازارهای منطقه عرضه کند.
شرکت علم باوران آفتاب لرستان امروز دارای شماره پروانه بهداشتی 11299/48 از معاونت غذا و دارو سازمان بهداشت و درمان و شماره پروانه بهره برداری 9148 از وزارت صنایع و معادن کشور و کد فرآورده دارویی 4826384813584893 برای تولید و عرضه محصولات خود در بازارهای مختلف را دارا است.
شرکت علم باوران آفتاب لرستان با دارابودن سه استاد هیات علمی در زمینه مدیریتی و همچنین دانش بنیان بودن در حال حاضر به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع محلول ضدعفونی دست و سطح و انواع شوینده ها در کشور با تکنولوژی روز به همراه بهره جستن از توانمندی متخصصین مجرب خود نسبت به تولید انواع محلول ضدعفونی و شوینده ها با بالاترین کیفیت از سال ۱۳98 در شهرستان خرم آباد واقع در استان لرستان با شیوع ویروس کرونا آغاز به فعالیت نموده است. این شرکت با توجه به ظرفیت بالای تولید با بهترین کیفیت نسبت به تامین نیاز بسیاری از صنایع دارویی، آرایشی بهداشتی، شیمیایی، غذایی و شرکتهای مختلف از نظر کیفیت در سراسر ایران به صورت بالک و فله مشغول می باشد و آمادگی انعقاد قرارداد جهت تامین محلول ضدعفونی کننده و شوینده ارگانهای مختلف جهت رفع نیاز بهداشتی آنها می باشد.


مجوز بهداشت و درمان و صنعت ومعدن


مجوزغذا و دارو یا سیب سلامت


آنالیز میکروبی محلول


 

آزمایشگاه

مطالب مرتبط