تیترهای کرونایی شنبه 19 تیر

تیترهای کرونایی شنبه 19 تیر

تیتر خبرهای کرونا

 

خبری خوش در راه است/ عرضه واکسن مشترک ایران و کوبا

 

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از ورود واکسن تولید مشترک ایران و کوبا خبر داد و گفت: این واکسن طی چند ماه آینده به تولید انبوه در کشور خواهد رسید.

 


در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند

 

براساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

 


واکسیناسیون گروه سنی ۶۸ به بالا از دوشنبه آغاز می شود

 

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ان شاالله از روز دوشنبه از گروه ۷۰ ساله‌ هایی که قبلا برای واکسیناسیون فراخوان شده بودند، دو سال پایین تر خواهیم آمد و واکسیناسیون گروه سنی ۶۸ سال به بالا، شروع خواهد شد.

 


بیمارستان مسیح دانشوری، مرکز ارجاع کووید ۱۹ منطقه مدیترانه شرقی شد

 

رییس بیمارستان مسیح دانشوری از انتخاب این مرکز توسط سازمان جهانی بهداشت به عنوان مرکز ارجاع کووید ۱۹ منطقه مدیترانه شرقی خبر داد.

 


برغم همه تلاش ها، متاسفانه ویروس هندی وارد عمق کشور شده و شرایط نسبت به هفته های گذشته نامناسب تر است

 

رئیس جمهور با اشاره به ورود ویروس های جهش یافته انگلیسی و هندی به کشور از طریق کشورهای همسایه از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: همه تلاش ها بر این بود که ویروس جهش یافته در استان های جنوبی و شرقی محبوس بماند اما برغم همه تلاش ها، ویروس هندی وارد عمق کشور شده است و شرایط نسبت به هفته های گذشته نامناسب تر است .

 


هیچ پدیده ای نتوانسته مانند کووید، جامعه علمی دنیا را به خود جلب کند

 

رییس رصدخانه اجتماعی کووید 19 در نشست هم اندیشی " رصدخانه اجتماعی کووید 19 با دانشگاه های علوم پزشکی کشور " که با حضور دبیر کمیته علمی ستاد ملی کرونا کشور، روسای برخی دانشگاه های علوم پزشکی کشور یا نمایندگان آنان، اعضای هیات علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و مسئولان رصدخانه اجتماعی کووید 19 بصورت مجازی برگزار شد، ضرورت جایگاه رصدخانه اجتماعی کووید 19 و رسالت آن در نظام سلامت کشور را تبیین کرد.

 


فهرست جدید آزمایشگاه های تشخیصی کووید 19 اعلام شد

 

معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فهرست به روز رسانی شده آزمایشگاه های تشخیص کووید 19 را اعلام کرد.

 


دیدار دکتر زالی با خانواده دکتر روحانی نژاد شهید مدافع سلامت

 

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با خانواده دکتر روحانی نژاد شهید مدافع سلامت دیدار و گفت وگو کرد.

 


مطالب مرتبط